Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Ku zaskoczeniu wszystkich Joanna Mucha potwierdziła, że rozważa start w wyborach na szefa PO — W moim przekonaniu dominującą emocją wśród ludzi Platformy i naszych wyborców jest potrzeba zmiany — wyjaśniła. Jej zdaniem Platforma Obywatelska dla swojego dobra powinna szybko działać i wprowadzić reorganizację.

— Platforma Obywatelska powinna natychmiast przeprowadzić wewnętrzne wybory. Tego, czy obecny lider PO Grzegorz Schetyna w nich wystartuje i czy je wygra, czy przegra — nie wiemy — dodała Joanna Mucha.

Podkreśliła, że te wybory są bardzo ważne, ponieważ zadecydują o tym, jak Polska będzie wyglądała przez najbliższe lata. Posłanka mówiła, że partia musi się rozliczyć, ale powinno się to odbyć wewnątrz partii. Zauważyła, że umiejętność ewaluacji wyników nigdy nie była mocną stroną PO:

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— A to ważna i potrzebna praktyka w zarządzaniu. Dzięki niej uzyskuje się sterowność, kontrolę nad zmianą. W dobrze zarządzanej organizacji jest to po prostu konieczne i potrzebne. Każda diagnoza, każdy wniosek posuwają nas do przodu.

Mucha położyła nacisk na współpracę i apelowała, że czas gra tutaj dużą rolę — Jeśli dziś nie zdecydujemy się na zmianę lidera, to oddamy pole lewicy — mówiła.

Zdementowała plotki, że w partii „wrze” i że szykuje się bunt w PO. Skomentowała również deklaracje Borysa Budki, który skłonny jest wystartować w wyborach na szefa PO. Mucha przyznała, że byłby on dobrym kandydatem i dodała: „Ja również rozważam start w wyborach na szefa PO”.

Ponadto wyjaśniła, że na ten moment trwają rozmowy, które zadecydują o dalszych planach: — Jest za wcześnie na podjęcie decyzji. Nawet gdyby się okazało, że będzie kilku kandydatów, to jestem przekonana, że będziemy w stanie dojść do porozumienia. Będziemy pięknie ze sobą konkurować, a na finiszu będziemy wiedzieć, co zrobić, żeby jeden z nas wygrał.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: polskieradio24.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj