Monika Olejnik znana jest z ciętej i dosadnej riposty podczas komentowania tematów politycznych. Dziennikarka jest również aktywna fizycznie i pasjonuje się sportem. W szczególności bieganiem, na które przeznacza każdą wolną chwilę.

Jest w tej dziedzinie prawdziwą profesjonalistką w przeciwieństwie co do niektórych, którzy prawdopodobnie biegają jedynie amatorsko. Do takich osób zalicza się Donald Tusk, który ostatnio wystawił się na próbę w tej dyscyplinie. Zamieścił zdjęcia ze swojego biegu po parku na Manhattanie w Nowym Jorku. Zdjęcie umieszczone na Instagramie nie uszło uwadze Monice Olejnik. Szybko wychwyciła błędy polityka i postanowiła pouczyć go, co robi nie tak. Zrobiła to jednak dyplomatycznie i z uśmiechem, tak by go nie urazić. Olejnik również wrzuciła swoje zdjęcia na portal społecznościowy i zarzuciła przewodniczącemu Rady Europejskiej, że brakuje mu techniki. Pouczyła go również, jak się właściwie biega.

„Panie Przewodniczący a gdzie technika?? Proponuję nogi nieco wyżej i szybciej. »Bez litość w dążeniu do doskonałości» – napisała Olejnik na swoim profilu.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Time for a morning run and time to imagine… #newyork #centralpark #johnlennon #imagine #strawberryfields #unga

Post udostępniony przez Donald Tusk (@donaldtusk)

źródło: o2.pl

(Visited 5 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Śmiszek mówi o kordonie sanitarnym wokół Konfederacji. Winnicki: „Dostał się do Sejmu poprzez łóżko"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here