Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Dziennikarka TVN24 Monika Olejnik zabrała głos odnośnie ostatniego posiedzenia Sejmu. W emocjonalnym wpisie na Facebooku powiedziała, co sądzi o wprowadzonych zmianach. W sobotę rano izba niższa polskiego parlamentu zaakceptowała tzw. Tarczę antykryzysową.

Jest to pakiet rozwiązań, który ma służyć złagodzeniu skutków kryzysu związanego z epidemią koronawirusa. PiS wprowadziło również zmiany w Kodeksie wyborczym, które zakładają, że będzie możliwe głosowanie korespondencyjne — dla osób powyżej 60. roku życia oraz objętych kwarantanną.

Dziennikarka Monika Olejnik nie szczędziła słów krytyki dla tego typu rozwiązań. Określiła, że jest to „zamach na nasze prawa wyborcze”.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Dla władzy liczy się jedno — Duda musi wygrać w maju — napisała Olejnik na Facebooku.

Kobieta w ostatnim czasie zamieszcza wiele emocjonalnych wpisów związanych z koronawirusem i dołącza do nich zdjęcia z joggingu.

— Przypominam, że we Francji po wyborach samorządowych nastąpił tragiczny wzrost ofiar koronawirusa! Przypominam, że to lekarze pracują w szpitalach, to lekarze nas leczą, a nie politycy. RATUJMY PRACOWNIKÓW OCHRONY ZDROWIA, a nie majowy termin wyborów prezydenckich!!! — podkreśliła prowadząca program „Kropka nad i”.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: telewizjarepublika.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj