Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Donald Tusk zakończył karierę przewodniczącego Rady Europejskiej. Jednak nie wszyscy zgadzają się co do pozytywnego wkładu Tuska w politykę UE. Jan Pankala z Mniejszości Niemieckiej skrytykował byłego polskiego premiera na antenie TVP Opole.

Polityk uważa, że Donald Tusk jako przewodniczący Rady Europejskiej miał swój udział w pogłębianiu kryzysu imigracyjnego. Pankala zwrócił uwagę na niestałość Tuska w poglądach i miotanie się od ściany do ściany w kwestii przyjmowania imigrantów przez państwa członkowskie:

— Na początku był za, później mówił o blokowaniu granic. A na sam koniec powiedział, że te kraje, które nie będę chciały przyjmować uchodźców trzeba będzie karać. Nie było tutaj spójności. Raz tak, raz tak — ocenił Pankala.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Mam w znajomych w Niemczech, gdzie boją się wyjść. Dobrze że mają hotel lub dom blisko zakładu pracy, bo przemieszczanie się jest trochę zagrożeniem — dodał działacz Mniejszości Niemieckiej w Polsce.

Przeczytaj również: Jan Śpiewak w mocnym wpisie na Facebooku: „Dlaczego nie pójdę na dzisiejszą demonstrację w obronie sądów”

źródło: TVP Opole

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 8 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj