Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Jan Kidawa-Błoński, mąż Małgorzaty Kidawy-Błońskiej gościł w Radiu Zet. Reżyser twierdził, że jeżeli jego małżonka zwycięży w wyborach prezydenckich, będzie niezależna od wpływów partyjnych.

— Jak ja ją znam, to w ogóle sobie nie wyobrażam, żeby była od kogokolwiek zależna — przekonywał partner życiowy Kidawy-Błońskiej. — Mogę całkowicie zaręczyć, że to kobieta, która nie ma w sobie genów podległości.

Prowadząca zapytała Jana Kidawę-Błońskiego o liczne wpadki oraz lapsusy językowe, które czynią z kandydatki Platformy Obywatelskiej łatwy cel ataku ze strony sympatyków prezydenta Andrzeja Dudy:

Oponenci Małgorzaty Kidawy-Błońskiej wypominają jej gafy, lapsusy, jakieś wpadki, że na przykład nazywała prezydenta Rosji premierem. Więc skąd to wynika? Czy pana żona może trochę obawia się wystąpień publicznych? Ma jakąś tremę?

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Ja nie sądzę, żeby żona obawiała się wystąpień publicznych. Wydaje mi się, że wystąpienia publiczne to jest w jakimś sensie jej żywioł (…) Ja nie słyszałem, żeby ona się myliła. (…) Co prawda, miała kartkę, na której miała zapisane swoje wystąpienie, i pochylając się często, zaglądając do tej kartki, wygłaszała pewne myśli — odpowiedział mąż kandydatki.

Ponadto mężczyzna podkreślił, że jego żona „ubóstwia wchodzić w interakcję z ludźmi”. Dodał też, że nie widzi niczego zdrożnego w wygłaszaniu wystąpień z kartki.

— Ona powiedziała swój program i z szacunku dla swoich wyborców i Polaków posługiwała się zerkaniem czasem w kartkę, no żeby ten program był podany precyzyjnie i żeby nie tu czegoś tam przypadkiem nie poprzekręcać — stwierdził.

Przeczytaj również: Piasecki: „Po ludzku obrzydliwe”. Tarczyński błyskawicznie odpowiedział dziennikarzowi TVN24

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: Radio Zet

(Visited 5 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj