Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Prof. Marek Belka podczas narady zorganizowanej przez Radosława Sikorskiego, stwierdził, że Polacy popierają Prawo i Sprawiedliwość z powodu transferów socjalnych.

Marek Belka uczestniczył w spotkaniu w Brukseli, gdzie dyskutowano o skutecznej strategii wywarcia wpływu na polski rząd w kwestii praworządności. Polityk przekonywał, że Polacy nie utożsamiają się z poglądami forsowanymi przez Prawo i Sprawiedliwość, a główną zachętą do oddania głosu na formację rządzącą jest prowadzona polityka socjalna.

Polityka socjalna jest najważniejsza dla większości ludzi i z reguły to właśnie ona dostarcza politykom głosów w czasie wyborów. To ta polityka przyczynia się do ogromnej popularności Prawa i Sprawiedliwości — mówił prof. Belka.

Po tej wypowiedzi Radosław Sikorski upomniał Belkę, aby ten nie oddalał się od tematyki debaty dotyczącej wyłącznie praworządności oraz konstytucji. Polityk chwilę później zaczął doradzać „niepisowskim kandydatom na prezydenta”, jakie hasła i slogany mają głosić by zwyciężyć w majowych wyborach z Andrzejem Dudą.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Dla niepisowkich kandydatów na prezydenta w tych wyborach (…) bardzo ważne jest podkreślanie, że stawką w tych wyborach jest Polexit, (…) że stawką jest członkostwo Polski w Unii Europejskiej. Powinniśmy jasno postawić sprawę co do tego, co dzieje się w Polsce i że jest to zagrożeniem dla polskiego członkostwa we Wspólnocie, i to zagrożeniem natychmiastowym.

Przeczytaj również: Tusk znalazł się na liście 100 czołowych myślicieli świata: „Broni UE przed rosnącym nacjonalizmem”

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: Do Rzeczy

Tu wyladuje reklama after post POSTS

Przeczytaj również:  Tusk znalazł się na liście 100 czołowych myślicieli świata: "Broni UE przed rosnącym nacjonalizmem”
(Visited 7 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here