Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Serwis Wirtualna Polska rozmawiał z żoną Rafała Trzaskowskiego, Małgorzatą Trzaskowską na temat ewentualnej współpracy z Agatą Kornhauser-Dudą.

Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich Andrzej Duda zaprosił małżeństwo Trzaskowskich do Pałacu Prezydenckiego. Polityk przez dłuższy czas nie odpowiadał i nie było wiadomo, czy spotkanie dojdzie do skutku. Jednak z najnowszych ustaleń Polskiej Agencji Prasowej wynika, że spotkanie może się odbyć, jednak pod koniec lipca.

Zobacz również: Lubnauer: „Musimy ujarzmić energię Polaków i za trzy lata wygrać wybory”

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Serwis WP zapytał żonę prezydenta Warszawy, czy jest otwarta na współpracę z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą.

— Absolutnie jestem gotowa na spotkanie i rozmowy z każdym. Chciałabym spotykać się z kobietami, które mają inne poglądy, inne zdanie na wiele aktualnych teraz tematów i rozmawiać z nimi — wyznała Trzaskowska.

— Dlaczego nie miałabym się spotkać z Agatą Dudą? Jeżeli tylko wykaże się jakąś widoczną aktywnością na rzecz kobiet, zwłaszcza na polu edukacji, to na pewno będę gotowa do rozmowy. Dla kobiet w Polsce ważne są konkrety — dodała żona Trzaskowskiego.

źródło: dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Rafał Trzaskowski został zapytany przez dziennikarza o ceny masła. "Na pana miejscu bym nie dotykał"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here