Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Małgorzata Kidawa-Błońska rozpoczęła intensywne przygotowania do zbliżających się świąt. W tym celu opublikowała na Twitterze filmik, w którym pokazała kawałek życia prywatnego. Kandydatka KO na prezydenta pochwaliła się swoją kuchnią, mężem, jak również ukochanym kudłatym pupilem.

Internauci nie mogli jednak oprzeć się wrażeniu, że cała serdeczna wypowiedź polityk nie jest przekazana spontanicznie. Szybko pojawiły się komentarze sugerujące, że Małgorzata Kidawa-Błońska wspomaga się prompterem.

— Kuchnia posprzątana, stół nakryty. Czekamy na najpiękniejszy wieczór w roku — powiedziała wicemarszałek Sejmu.

Polityk KO na krótkim wideo złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim Polakom.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Głos zabrał również mąż Kidawy-Błońskiej: — Drodzy państwo, życzymy wam szczęścia, miłości i zgody. Żebyśmy w te święta wszyscy, bez wyjątku, zobaczyli w innych tylko to, co dobre — powiedział.

— Życzymy wam, nam, wszystkim, abyśmy na nowo odkryli znaczenie świąt. Żebyśmy uwierzyli, że światło zwycięży ciemność, miłość jest lepsza niż nienawiść, a człowiek jest stworzony, by być dobrym i żyć w kochającej wspólnocie. Wesołych świąt — kontynuowała Kidawa-Błońska.

Fani wicemarszałek Sejmu pozytywnie odebrali jej przekaz i również przekazali najpiękniejsze życzenia.

— Życzymy pani wesołych świąt, życzę jednocześnie energetycznej kampanii i wygranej w wyborach — czytamy jeden z komentarzy.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: twitter.com, natemat.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj