Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Europosłanka KO Magdalena Adamowicz zamieściła na Twitterze niecodzienny wpis, który zadziwił internautów. Okazało się, że żona zamordowanego prezydenta Gdańska płacze z powodu demokracji w Polsce. Polityk zaczęła opłakiwać ranking „The Economist, który opublikował brytyjski tygodnik.

Magdalena Adamowicz nie mogła powstrzymać emocji i podkreśliła, jak wynik Polski w Democracy Index bardzo ją zasmucił.

— Chce mi się płakać… w tegorocznym Democracy Index brytyjskiego The Economist Polska spadła za Filipiny rządzone przez satrapę Duterte oskarżanego o zbrodnie przeciw ludzkości. Tak, takci z Economist to pewnie komuniści, złodzieje, Żydzi, masoni, ufoludki… Kolejni źli — napisała Adamowicz na portalu społecznościowym.

Europosłance odpowiedziała dyrektor TV Biełsat, Agnieszka Romaszewska. Okazuje się, że nie są to masoni, Żydzi ani ufoludki.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— The Economist to z przykrością muszę powiedzieć niestety między innymi skrajnie nieobiektywny w tej sprawie Lukas — przyjaciel Ani Applebaum… Za Filipiny powiada Pani? A nie za Koreę Pn? — napisała.

Romaszewska skomentowała również wpis jednego z internautów, który zauważył, że Edward Lucas jest zapewne „ogromnym przyjacielem Polski”.

— Owszem. Bardzo go cenię. Jest też przyjacielem niektórych Polaków, co w znacznym stopniu kształtuje jego poglądy — odpisała.

Magdalena Adamowicz prawdopodobnie nie zastanawia się nad tym, że sama poprzez swoją działalność w PE przedstawia fałszywy obraz Polski. Tym samym przyczynia się do wielu negatywnych ocen naszego kraju.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: telewizjarepublika.pl

(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj