Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Wczoraj wieczorem miała miejsce gala wręczenia Gdańskiej Nagrody Równości im. Pawła Adamowicza. Żona zmarłego prezydenta Gdańska oznajmiła, że wkrótce powstanie Instytut jego imienia.

Gdańska rada ds. Równego traktowania nagrodziła zamordowanego Pawła Adamowicz Medalem Okolicznościowym za wieloletni wkład w budowanie przyjaznego miasta. Jak poinformowało rmf24.pl, medal odebrała w środę Magdalena Adamowicz.

— Równość to przede wszystkim godne traktowanie drugiego człowieka, równość to fundamenty człowieczeństwa, to dbałość i przestrzeganie praw człowieka — oświaczyła Adamowicz podczas gali.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Gdańską Nagrodę Równości ustanowił w 2017 roku sam Paweł Adamowicz. Ustalił, że będzie ona przyznawana gdańszczanom, którzy mają niezwykłe zasługi dla drugiego człowieka i którzy działają na rzecz równości i różnorodności. Ponadto zwycięzca otrzymuje 3300zł i Gdańską Odznakę Równości.

W tym roku docenione zostały trzy panie: Elisabeta Mîndra Căldărar za pracę na rzecz praw człowieka i społeczności romskiej, Elżbieta Rutkowska za działalność na rzecz równego traktowania oraz Patrycja Medowska za odwagę i otwartość na problematykę osób LGBT i emigrantów.

źródło: wiadomosci.radiozet.pl 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here