Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Z okazji Black Friday trwało zakupowe szaleństwo. Ludzie wabieni niskimi cenami próbowali zdobyć dla siebie upragnione przedmioty, posuwając się przy tym do przepychanek i rękoczynów. To, co działo się w sklepach, mogło przyprawić o zawrót głowy.

Na nagraniu podczas Black Friday, które pojawiło się w internecie, widzimy scenę z jednego z marketów w USA, gdzie ludzie w pośpiechu wyrywali sobie sprzęt elektroniczny. Działając wedle zasady, kto pierwszy ten lepszy, głośno krzyczeli i łapali pudełka z telewizorami.

Klienci całkowicie zmanipulowani przez promocje nie byli w stanie się uspokoić. W Polsce sytuacja wyglądała niewiele lepiej. Również dochodziło do stresujących momentów, w których klienci posuwali się do przemocy.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Black Friday to piątek po Dniu Dziękczynienia, który jest początkiem sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem w USA. Zwyczaj ten stał się bardzo popularny i jest propagowany z powodów komercyjnych. Wiele sklepów jest wtedy otwartych w dodatkowych godzinach, a nawet przez całą dobę, oferując wyjątkowe zniżki. Tego dnia zakupów dokonuje nawet 100 milionów Amerykanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

UNBELIEVABLE‼️????????‍♂️????????‍♂️ #blackfriday 2019‼️ #I21 #news #media #undefeated #therealestbloggerintheworld???? ????

Post udostępniony przez Industry21 (@industry21mag)

źródło: planeta.pl, youtube.com

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Piękne! Amerykańscy żołnierze śpiewają „Jingle Bells” po polsku

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here