Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Katarzyna Lubnauer rozmawiała z „Faktem„. Wyjawiła, jakie są jej dalsze plany polityczne. — Na pewno nie zamierzam być przewodniczącą Nowoczesnej do końca życia — oznajmiła posłanka. Wyjaśniła, że na ten moment nie ma żadnych oficjalnych decyzji w sprawie zmiany władzy.

Polityk zapytana o możliwość połączenia Nowoczesnej z Platformą Obywatelską, szybko ucięła, że na razie nie ma takiego tematu.

— Taka decyzja musiałaby zostać podjęta przez władze, a właściwie przez członków zarówno Platformy, jak i Nowoczesnej. Pamiętajmy, że to są dwa odrębne organizmy polityczne, każdy ma swoich członków, swoje władze krajowe — mówiła dla Faktu.

— Na razie rozumiem, że Platforma porządkuje swoje sprawy, bo jest w tej chwili w sytuacji, kiedy dużo się mówi o wyborze nowych władz. Teraz musimy skupić się na tym, co jest związane z pracą Sejmu i Senatu — wyjaśniła Katarzyna Lubnauer.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Kontynuowała, że konwencja Nowoczesnej jest zaplanowana na 24 listopada tego roku. Lubnauer uważa, że statutowo nie jest to konwencja wyborcza.

— Wyborcza jest co 4 lata. Ale na pewno nie zamierzam być przewodniczącą Nowoczesnej do końca życia. Nie umrę jako przewodnicząca Nowoczesnej, nie jestem koreańskim przywódcą — powiedziała.

Posłanka wyjawiła, że miała nadzieję na więcej niż 8 posłów, których Nowoczesna wprowadziła po ostatnich wyborach.

— Ale mamy senatorów z naszego środowiska oraz ponad 230 radnych w samorządach — podsumowała.

 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wpolityce.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj