Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Katarzyna Lubnauer była gościem TVN24 i skomentowała wyniki wyborów parlamentarnych. Jak sama przyznała, taki obrót spraw jej nie satysfakcjonuje. Zdaniem polityk teraz jest idealny czas, by opozycja wyłoniła swojego kandydata na prezydenta.

Lubnauer zauważyła, że PiS ma bardzo niewielką większość w Sejmie, a sami jako Nowoczesna zrobili spory krok do przodu.

– Mamy do czynienia z sytuacją, w której PiS ma bardzo niewielką większość w Sejmie. Jeżeli zobaczymy, od jakiego poziomu startowaliśmy jeszcze półtora roku temu w ocenach komentatorów oraz polityków, to można powiedzieć, że zrobiliśmy spory krok do przodu. Nie jestem zadowolona z tego, że przegraliśmy wybory jako opozycja, a PiS będzie rządził, ponieważ naszym celem było wygranie tych wyborów, a nie wprowadzenie swoich kandydatów do Sejmu RP – powiedziała Katarzyna Lubnauer.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Dodała, że w tej chwili opozycja musi znaleźć kandydata na prezydenta i decyzja ta powinna zapaść w najbliższych tygodniach.

– W tej chwili musimy znaleźć kandydata na prezydenta. W najbliższych tygodniach ta decyzja, która musi zapaść w ramach Koalicji Obywatelskiej, to jest to, kto będzie najlepszym kandydatem. Myślę, że Małgorzata Kidawa-Błońska jest jedną z osób, którą będziemy rozważać, ze względu na jej wynik w Warszawie. Natomiast uważam, że muszą się pojawiać również inne kandydatury. Nie wiemy też, jakie są plany Donalda Tuska – wyjaśniła przewodnicząca Nowoczesnej.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wsensie.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj