Tu wyladuje reklama before the post POSTS

W Lewicy wciąż trwa zamieszanie i nie do końca wiadomo, kto zmierzy się z Andrzejem Dudą w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Były prezes Rady Ministrów wyznał, że po wycofaniu się Donalda Tuska z kandydowania jego zainteresowanie tematem znacznie spadło. Leszek Miller wciąż ma jednak nadzieję, że ktoś z Lewicy wygra.

Leszek Miller wskazał swojego faworyta ze środowiska lewicowego.

— Jeżeli sprawa się wyklaruje i wyjaśni, kto z tych dwóch panów — Adrian Zandberg lub Robert Biedroń — zostanie kandydatem Lewicy, to raczej będę postępował tak, jak Lewica postanowi. Wydaje mi się, że dzisiaj z tych dwóch, Zandberg ma większe szanse. Większe szanse, że zostanie wysunięty przez Lewicę.
4 lata temu w takiej ważnej debacie telewizyjnej tuż przed wyborami parlamentarnymi Adrian Zandberg też był najlepszy — powiedział Miller w TVN24.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Były premier nie szczędził komplementów wobec Adriana Zandberga, który jego zdaniem jest niezwykle elokwentny. Dodał, że gdyby wybory odbyły się dziś, to jednak Andrzej Duda miałby największe szanse na sukces.

— To najbardziej błyskotliwa postać z obecnych liderów Lewicy średniego pokolenia. Z dwójki Biedroń-Zandberg to raczej ten drugi ma większe szanse na zdobycie nominacji Lewicy — przyznał europoseł, chwaląc posła partii Razem.

Miller tłumaczył się również z wyboru Magdaleny Ogórek na kandydatkę ubiegającą się o fotel prezydencki w 2015 roku.

— Ja nikogo wtedy nie wybierałem. To była kandydatka ciał statutowych. I pamiętam, jaki prezentowano wtedy entuzjazm, zwłaszcza na początku jej kampanii. Ona miała jakieś od 6 do 8 proc. poparcia. Gdyby realizowała nasz scenariusz, to ten wynik byłby lepszy — powiedział Leszek Miller.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wiadomosci.wp.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj