Lech Wałęsa przebywa ostatnio w Miami na Florydzie. Były prezydent coraz częściej dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swoich wypraw oraz spotkań z rodakami. Wrzuca również na Facebooka fotografie dotyczące jego życia codziennego.

Polityk zamieścił ostatnio zdjęcia z hotelu, w którym aktualnie przebywał. Lech Wałęsa ma czas na robienie wielu zdjęć, ale również na spacery z kijkami, w czasie których spotyka swoich sympatyków. Ci witają się z nim i chętnie rozmawiają.

Na jednej z fotografii dodanych przez Wałęsę widać łoże, które znajduje się na balkonie. Były prezydent pokazał, jak relaksuje się po długich spacerach, i zamieścił również inne zdjęcie, na którym widać drugie łóżko w sypialni.

Wałęsa pokazał również ekskluzywną łazienkę, salon oraz kuchnię. Pierwszy przywódca Solidarności szczególnie upodobał sobie Stany Zjednoczone. Może wpływ na to ma piękna pogoda, która o tej porze roku panuje w Miami? Wydaje się, że polityk bardzo lubi plaże, słońce, piasek i wodę wykorzystując każdą możliwą okazję by odpocząć.

Poniżej zdjęcia Lecha Wałęsy, którymi podzielił się na Facebooku.

 

źródło: se.pl

(Visited 3 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Drugi wnuk Lecha Wałęsy skazany na więzienie. Dziś usłyszał wyrok za pobicie turysty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here