Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Lech Wałęsa wystosował specjalny apel do posłów Parlamentu Europejskiego. Polityk najwyraźniej stwierdził, że wspieranie opozycji to już za mało. Do gry chce wciągnąć unijnych polityków.

— Apeluję do was w imię solidarności, uczciwości, harmonijnego rozwoju Europy, abyście korzystając z powagi piastowanych funkcji i możliwości, które one dają – zwrócili się do odpowiednich organów UE, aby te zajęły się, otoczyły opieką Polskę i Węgry, które swoimi działaniami chcą doprowadzić do destabilizacji i rozbicia jedności państw europejskich, niszcząc struktury demokracji wewnątrz swoich państw poprzez likwidacja trójpodziału władzy — napisał w apelu do posłów Parlamentu Europejskiego Lech Wałęsa.

Były prezydent lubi dzielić się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Często przy okazji przekracza granice, zamieszczając kontrowersyjne komentarze.

Zobacz również: Lech Wałęsa przegrał w sądzie. Teraz może stracić majątek

Wałęsa w swoim najnowszym wpisie ostrzegł Europę przed Polską i Węgrami.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Polska Solidarność, nasza bezkrwawa walka i zwycięstwo zmieniła Europę i Świat, przyczyniła się w znaczący sposób do harmonijnego rozwoju Europy, Państw, struktur oraz obywateli. Trudne europejskie reformy doprowadziły do zwycięstwa, umacniania się w niektórych państwach populizmu i demagogii, to prosta droga do prób niszczenia jedności europejskiej oraz jej osiągnięć — napisał Wałęsa.

Były prezydent zaapelował o niezwłoczne działania w tej sprawie.

— Apeluję do was w imię solidarności, uczciwości, harmonijnego rozwoju Europy, abyście korzystając z powagi piastowanych funkcji i możliwości, które one dają – zwrócili się do odpowiednich organów UE, aby te zajęły się, otoczyły opieką Polskę i Węgry, które swoimi działaniami chcą doprowadzić do destabilizacji i rozbicia jedności państw europejskich, niszcząc struktury demokracji wewnątrz swoich państw poprzez likwidację trójpodziału władzy — kontynuował pierwszy przywódca „Solidarności”.

Zdaniem polityka to właśnie Polska i Węgry niszczą całą Europę. Ostrzegł ją więc przed tym, co może się stać, jeśli szybko nie zainterweniują.

Przeczytaj również:  Dominika Wielowieyska żartuje na Twitterze z posłanki PiS i jej dziecka

— Zamiast trójpodziału władzy — monowładztwo. Zamiast praw i roszczeń, oczekiwań obywateli do władzy — bezwzględna władza nad obywatelami. A wszystko to w imię otrzymanego rzekomo od wyborców prawa, powtarzanego jak mantra, do dowolnego w swoim mniemaniu urządzenia Rzeczpospolitej — napisał na swoim profilu na Facebooku Lech Wałęsa.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wpolityce.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here