Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Aleksander Kwaśniewski gościł w programie Tomasza Lisa i podczas wywiadu skomentował sytuację związaną z wyborami korespondencyjnymi.

W Polsce powstało duże zamieszanie wokół tego tematu. Szczególnie buntują się politycy opozycji, którym nie podoba się pomysł PiS. Domagają się oni wprowadzenia stanu klęski żywiołowej i tym samym przełożenia terminu głosowania.

Aleksander Kwaśniewski również pozostawił swój komentarz na antenie i skrytykował dążenia partii rządzącej do przeprowadzenia wyborów w sposób korespondencyjny. Były prezydent w rozmowie z Tomaszem Lisem wyjawił, że dobrym krokiem opozycji byłoby wspólne zjednoczenie się i ostatecznie wystawienie jednego kandydata.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Polityk podkreślił, że nie powinna być to Kidawa-Błońska, a Kosiniak-Kamysz poparty przez wszystkie pozostałe ugrupowania.

— Jego fala wyraźnie rośnie, co widać po wszystkich kolejnych sondażach. Poza tym w pojedynku jeden na jeden mógłby być odpowiednio mocny. Bo przed wyborami powinny odbyć się dwie czy trzy debaty. Inaczej wybory będą pozbawione dyskusji merytorycznej — tłumaczył Kwaśniewski.

Były prezydent zdradził, jakie hasło wyborcze jego zdaniem byłoby najlepsze: „Na chore czasy potrzebny jest dobry lekarz„. Podkreślił, że Kosiniak-Kamysz to odpowiedni kandydat, ponieważ z wykształcenia jest lekarzem.

— Powinni pójść do wyborów razem, bo przy takich wyborach, przy rozbitych głosach wynik jest już przesądzony na 200 proc. — podkreślił gość Tomasza Lisa.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wsensie.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj