Krzysztof Śmiszek wyraził oburzenie z powodu słów, które padły z ust Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Poseł Lewicy zamanifestował swoje niedowierzanie w serwisie Twitter.

Krzysztof Śmiszek odniósł się w mediach społecznościowych do niefortunnej, jak się potem okazało, wypowiedzi kandydatki Platformy Obywatelskiej na urząd prezydenta. Chodzi o spotkanie Kidawy-Błońskiej z Kołem Gospodyń Wiejskich w Międzyrzeczu. Kidawa-Błońska, zapytana przez wyborcę o to, co sądzi o posiadaniu dzieci przez osoby tej samej płci, odpowiedziała:

— Facet z facetem nie może mieć dziecka, po co zadaje pan takie pytanie — odpowiedziała kandydatka PO. Na jej słowa sala zareagowała gromkim śmiechem.

Na kontrowersyjną wypowiedź frontmenki Koalicji Obywatelskiej zareagował na Twitterze Krzysztof Śmiszek z Wiosny:

Yyyyyy czy to prawda???? Nie wierzę!

— Obawiam się że to prawda. Naprawdę mężczyzna z mężczyzną nie mogą mieć dzieci. Mogą je adoptować, ale w Polsce nie jest to dozwolone (i nie będzie pod rządami PO, a będzie jeśli rządzić będzie Lewica). Jaśniej wyjaśnić tych wątpliwości się nie da 😉 — stwierdził w odpowiedzi na wpis Śmiszka jeden z użytkowników Twittera.

— Nie chodzi o biologię. Można inaczej zareagować na taki komentarz. Z klasą i delikatnością. Tej tutaj zabrakło. Chyba musi pan to przyznać — ocenił następnie Śmiszek.

Przeczytaj również: Kidawa-Błońska: „Facet z facetem nie może mieć dziecka”

źródło: Do Rzeczy

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Gretkowska atakuje Kingę Dudę: "Gdyby młoda Dudzianka była babą z jajnikami.."

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here