Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Krzysztof Mieszkowski wciąż nie może się pogodzić z werdyktem wyborczym Polaków. Pełen emocji zamieścił kolejny wpis na portalu społecznościowym i zaatakował zwolenników Prawa i Sprawiedliwości.

Krzysztof Mieszkowski najwyraźniej obraził się na demokrację i bez końca przeżywa sukces wyborczy partii rządzącej. Niedługo po ogłoszeniu wyników październikowych wyborów oznajmił, że wyborcy PiS ponoszą „współodpowiedzialność za populistyczny reżim”.

— Kantor mówił, że do teatru nie wchodzi się bezkarnie. Podobnie trzeba ponosić odpowiedzialność za wspieranie antydemokratycznego państwa PiS — dodał poseł PO-KO.

Tym razem, Mieszkowski postanowił przyjrzeć się „moralnej czystości narodu”.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Wielkie poparcie moralnie czystego jednolitego narodu, jakim w dalszym ciągu cieszy się PiS, mimo kolejnych, zatrważających spektakularnych afer, jest pytaniem o moralnie czysty naród i źródła tej czystości moralnej — napisał na Twitterze.

Jego wypowiedź nie spodobała się internautom. Na reakcję nie trzeba było długo czekać.

— Ale bełkot — napisał jeden z czytelników.

— Skoro na nas Naród nie głosuje, to Naród niegodny! A może przyczyną jest po Waszej stronie? Nie pomyślał Pan o tym? — czytamy w kolejnym komentarzu.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter


źródło: dorzeczy.pl 

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj