Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Coraz więcej celebrytów, aktorów i piosenkarzy docenia działania partii rządzącej i wyraża to poprzez komentarze na portalach społecznościowych. Lider Budki Suflera Krzysztof Cugowski w pochlebnych słowach wypowiedział się o Andrzeju Dudzie.

W ocenie Cugowskiego urzędujący prezydent zasługuje na najwyższe noty, ponieważ jest zupełnie inny niż poprzedni prezydenci, premierzy i politycy najwyższego szczebla.

— Jestem zadowolony z rozstrzygnięcia ostatnich wyborów prezydenckich. Gdy patrzę na nową głowę państwa, to myślę sobie, że jest to osoba, która daje nadzieję. W Gdańsku widziałem na żywo, jak zwykli ludzie reagują na Andrzeja Dudę. Wyszedł do tłumu i dostał ogromną owację. To duża rzecz. Prezydent stwarza fajną i miłą rozmowę. Widać, że to otwarty i młody człowiek — stwierdził piosenkarz.

Zobacz również: Prezydent Duda w ostrych słowach o Trzaskowskim: „Albo kłamie, albo jest niezrównoważony”

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Dodał, że pokłada dużą nadzieję na to, że dzięki prezydenturze Dudy wszystko będzie dobrze.

— Nie mam cudownego sposobu na wszystko. Natomiast wydaje mi się, że Andrzej Duda robi to, co u mnie robić najlepiej. Wierzę w to, co prezydent mówi, a zaufanie, to dla polityka podstawowa sprawa — mówił artysta.

Zdaniem lidera Budki Suflera Andrzej Duda „wszedł między okładające się nad nim kije”, na szczęście jest osobą z dużą wytrzymałością i nie daje się sprowokować. Cugowski podkreślił, że sam zamierza wystartować w najbliższych wyborach do Senatu i będzie kandydatem niezależnym.

— Jeśli Lublinianie mi uwierzą to dobrze, jeśli nie, trudno. Moje życie się nie zawali. Nie jestem skazany na politykę. Jestem już starym emerytem, więc siłą rzeczy zaczynają mnie interesować zagadnienia związane z ludźmi w podeszłym wieku. Większość procedur, które normalnie powinny być refundowane przez NFZ, nie są realizowane — dodał na koniec.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Przeczytaj również:  "Jak mu nie wstyd?!". Prezydent nie wytrzymał, odnosząc się do słów Trzaskowskiego: "Czy ten człowiek zdaje sobie sprawę z tego, co mówi?!"

źródło: telewizjarepublika.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 8 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here