Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta Polski, już niedługo się ożeni. Okazało się, że jego wybranką będzie prawniczka Karina Walinowicz. Krzysztof Bosak przygotowuje się do kampanii prezydenckiej i aktywnie zrzesza nowych sympatyków Konfederacji.

Do tej pory media wytykały politykowi brak żony, która mogłaby w przyszłości zostać również pierwszą damą. Teraz sytuacja diametralnie się odmieni, bowiem poseł Konfederacji zaczął coraz częściej pokazywać się ze swoją narzeczoną publicznie na rozmaitych spotkaniach i imprezach okolicznościowych. To zwiastuje tylko jedno, że polityk już wkrótce zmieni swój stan cywilny.

Karina Walinowicz jest analitykiem Instytutu na Rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, jak również koordynatorem Centrum Wolności Religijnej i Wolności Sumienia w Polsce. Jak widać, przyszli małżonkowie będą mieli ze sobą wiele wspólnego, szczególnie pod względem wartości i poglądów.

Kiedy ślub? Wszystko wskazuje na to, że to już kwestia dni, a Bosakowi może dopisze szczęście i będzie żonatym prezydentem?

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Poniżej zdjęcie i nagranie na którym widać Krzysztofa Bosaka oraz jego przyszłą żonę Karinę Walinowicz.

 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter


źródło: nczas.com

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych. Konfederacja rośnie w siłę

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here