Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Krystyna Pawłowicz kończy swoją karierę polityczną. To jednak nie koniec wrażeń dla byłej posłanki, która na koniec wtorkowego dnia została „napadnięta„. Wszystko wydarzyło się wtedy, gdy wychodziła z budynku przy ulicy Wiejskiej w Warszawie. Najpierw na korytarzu gonili ją dziennikarze, którym musiała pogrozić palcem, a później czekała na nią niespodzianka przy wyjściu.

Pawłowicz określiła, że została napadnięta przez „bojówki”, „chuliganerię”, „koczującą w tych slumsowych namiotach”. Chodzi o działaczy KOD, którzy od miesięcy pomieszkują w namiotach i protestują przeciwko łamaniu konstytucji przez partię PiS.

— Gdy dziś ok. 17.00 wychodziłam z Sejmu i czekałam na zamówioną taksówkę, bojówki znane z naszych ulic kodziarsko —obywatelskie, czekające przy tych brudnych slamsowych namiotach przy Sejmie, znowu utrudniały mi, dostanie się do taksówki i obrażały. Musiała asekurować mnie Policja — napisała Pawłowicz.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Wołali i odgrażali się, że „wreszcie kończy się mój immunitet”. Byli „napaleni”, filmowali i napastując, robili mi zdjęcia. Pewnie zaraz wrzucą do internetu z przechwałkami jak „uciekałam z Sejmu w asyście Policji” — dodała.

źródło: planeta.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Bronisław Komorowski: "Jestem absolutnie dumny z powołanej przeze mnie prof. Małgorzaty Gersdorf"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here