Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Władysław Kosiniak-Kamysz poddał krytyce kandydatkę KO na prezydenta Małgorzatę Kidawę-Błońską. Na słowa lidera PSL zareagował senator Platformy Obywatelskiej Leszek Czarnobaj.

Kosiniak-Kamysz podczas spotkania z wyborcami w Lublinie stwierdził, że zarówno Andrzej Duda jak i Małgorzata Kidawa-Błońska nie są w stanie zapewnić mocnej pozycji Polsce w Unii Europejskiej.

— Ani Andrzej Duda, ani Małgorzata Kidawa-Błońska nie są w stanie być gwarantem silnej Polski w zjednoczonej Europie —ocenił przewodniczący Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Polska powinna zająć miejsce Wielkiej Brytanii przy stole Unii Europejskiej, być w głównej piątce najważniejszych państw, które rozdają karty. Nie być, tak jak dzisiaj, lokajem, który czeka w przedpokoju aż go poproszą — postulował Kosiniak-Kamysz.

Co więcej, polityk nazwał Platformę Obywatelską „opozycją totalną” oraz zarzucił Kidawie-Błońskiej niechęć do podjęcia współpracy z rządem:

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Ona nie będzie się komunikować z rządem premiera Mateusza Morawieckiego, który będzie (jeszcze) przez 3,5 roku — powiedział.

Kandydat na prezydenta z ramienia ludowców podkreślił, że konflikt na linii PiS-PO jest wyniszczający, a obie frakcje czerpią z politycznej wojny korzyści:

Te dwie partie okładają się po głowie od lat i nie chcą współpracować w żadnym zakresie ze sobą, tylko chcą ze sobą walczyć, bo tym konfliktem się żywią. One żyją z konfliktu między sobą. Nie ma więc gwarancji, że wybór Małgorzaty Kidawy-Błońskiej to jest zatrzymanie tej polityki.

Do wystąpienia Kamysza odniósł się senator PO Leszek Czarnobaj:

Chyba go pogięło? Twoje słowa można podsumować tylko jednym „baju, baju, będziesz w raju, prowadzę Was w łapy PiS” w podpisie Wasz Władek — ocenił kąśliwie na Twitterze Czarnobaj.

Przeczytaj również: Dominik Wałęsa skazany na więzienie. Sąd Okręgowy w Gdańsku podtrzymał wyrok

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: Twitter

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj