Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Kandydat PSL i Kukiz’15 na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz ponownie zaatakował Andrzeja Dudę. Polityk jest zdania, że zmiana powinna nastąpić natychmiast.

— Trzeba zmienić prezydenta, Andrzej Duda nie dotrzymał słowa o powołaniu funduszu medycznego — powiedział Kosiniak-Kamysz.

Prezes PSL na nagraniu zamieszczonym na Twitterze, krytykował głowę państwa i jej działania na przestrzeni miesięcy.

— Na początku marca, gdy prezydent Duda przekazał dwa miliardy złotych na TVP, chciał to przykryć. Zaproponował fundusz medyczny — na choroby rzadkie, na leczenie onkologiczne — dodał kandydat na prezydenta.

Po chwili zadał Andrzejowi Dudzie pytanie:

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Panie prezydencie, gdzie jest ustawa, gdzie są pieniądze na leczenie dzieci chorych na choroby rzadkie, na leczenie onkologiczne, gdzie jest fundusz medyczny, który Pan obiecał?

— Nie wiem, jak można tak cynicznie, jak @AndrzejDuda grać ludzkim zdrowiem i życiem. Jak można dawać nadzieję chorym i za chwilę o swojej obietnicy zapominać? Wiem jedno, my tej sprawy z Pauliną nie odpuścimy. Będziemy walczyć do końca o Polską Fundację Zdrowia. I wygramy tę walkę — w takich słowach szef PSL kontynuował swoje oskarżenia.

Do ataków Kosiniaka-Kamysza odniósł się rzecznik prezydenta Błażej Spychalski.

— Fundusz Medyczny powstanie. Prace są na ukończeniu. Jeżeli trzeba pomóc w poszukiwaniu dobrych pomysłów to proszę stworzyć grupę ekspertów na wzór Narodowej Rady Rozwoju Prezydenta RP @AndrzejDuda — pomogą. Jednym z filarów prezydentury jest dialog i w nim rodzą się takie pomysły. Fundusz Medyczny powstanie. Prace są na ukończeniu — odparł Błażej Spychalski.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wpolityce.pl

(Visited 8 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj