Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Janusz Korwin-Mikke podczas livestreamu zabrał głos na temat głośnej książki Wojciecha Sumlińskiego.

Korwin-Mikke odniósł się do kontrowersyjnej książki „Powrót do Jedwabnego”, napisanej wspólnymi siłami przez dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego, dr Ewę Kurek, oraz byłego funkcjonariusza ABW Tomasza Budzyńskiego. Publikacja, w której poruszono wątek roszczeń amerykańskich organizacji żydowskich oraz rzeczywistą wersję mordu w Jedwabnem, spotkała się z wielką krytyką gminy żydowskiej w Polsce.

Książkę „Powrót do Jedwabnego” można nabyć, klikając w ten link prowadzący do sklepu wydawnictwa 3domhttps://bit.ly/2KVXx8h.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Była podjęta czwarta próba zrobienia promocji pewnej książki. Co jest ciekawe, książka ta jest książką, która została uznana za antysemicką przez gminę żydowską. Bo jak wiadomo dzisiaj antysemita to nie jest ten, kto nie lubi Żydów, tylko ten, kogo nie lubią Żydzi. I dzisiaj Żydzi nie lubią pana Sumlińskiego i wywarli bardzo silne naciski. Cztery kolejna miejsca, ostatnio hotel „Park” w Warszawie odmówił miejsca. Niestety tak się stało — poinformował poseł.

— Ja jak czytam książki pana Sumlińskiego, to jestem zadowolony. Tam jest bardzo wiele informacji, których nie ma gdzie indziej. Niestety połowa z nich to są informacje, lekko przesadzone, tak to nazwijmy. W związku z tym nie bardzo rozumiem czemu taki protest przeciw tej książce. Niedługo zacznie się pewnie palenie książek, tak już było w pierwocinach Unii Europejskiej, czyli III Rzeszy. Palono książki, więc być może do tego dojdzie i u nas — ocenił lider Konfederacji.

źródło: youtube

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 8 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  "Jak mu nie wstyd?!". Prezydent nie wytrzymał, odnosząc się do słów Trzaskowskiego: "Czy ten człowiek zdaje sobie sprawę z tego, co mówi?!"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here