Tu wyladuje reklama before the post POSTS

W rozmowie z RMF FM były przewodniczący PO Grzegorz Schetyna rozmawiał na temat ewentualnego przełożenia wyborów prezydenckich. Polityk zasugerował również, może przyszedł czas na zmianę i to nie Małgorzata Kidawa-Błońska będzie reprezentować ich partię.

Czyżby Platforma próbowała pozbyć się ośmieszonej w wielu wywiadach wicemarszałek Sejmu? Czy liczne wpadki sympatycznej kandydatki na prezydenta całkowicie ją zdyskredytowały? Wydaje się, że wiele wypowiedzianych przez nią zdań zostanie na długo w pamięci Polaków. Sprawiło to, że sytuacja stała się nieodwracalnie trudna i przygnębiająca.

— To decyzja Koalicji Obywatelskiej, jako takiej i oczywiście Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Uważam, że jeżeli te wybory będą przesunięte, to wszystko się otworzy znów na nowo — oświadczył Schetyna.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Wielu internautów sugeruje, że PO dąży do przełożenia wyborów prezydenckich, ponieważ ma już pewność, że Kidawa-Błońska daleko nie zajdzie.

— DLACZEGO narasta JAZGOT, żeby przełożyć Wybory Prezydenckie? Oni już wiedzą, że #Kidawa2020 nie ma żadnych szans, a wybory w nowym terminie będą dobrym pretekstem do zmiany kandydata — komentuje internauta podpisujący się jako „Brat Wodza”.

źródło: prawicowyinternet.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Rafał Ziemkiewicz odpowiada na obawy Gronkiewicz-Waltz: "Pani była prezydent wie, co taki wpuszczony do ratusza komisarz...

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here