Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Konfederacja podzieliła się ważną informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chodzi o odwołanie Magdaleny Biejat z funkcji przewodniczącej sejmowej komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Partia złożyła już odpowiedni wniosek skierowany do prezydium komisji podpisany przez posła Grzegorza Brauna.

— Konfederacja idzie za ciosem! Składamy wniosek o odwołanie przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny M.Biejat z partii Razem. Dla naszej ideowej prawicy jest nie do zaakceptowania fakt oddania przez PiS tak istotnych kwestii, jak rodzina i ochrona życia w ręce skrajnej lewicy! — czytamy na Facebooku.

Nie tylko Konfederacja sprzeciwia się kandydaturze Magdaleny Biejat, która zdaniem wielu nie nadaje się do pełnienia powierzonego jej stanowiska. Wczoraj wniosek w tej samej sprawie, skierowany do klubu PiS, złożyli posłowie Solidarnej Polski.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Nie możemy się zgadzać, by ideologie, eksperymenty społecznej inżynierii, uderzały w podstawy naszej cywilizacji, tradycji i tożsamości. Nie możemy pozwolić, by na straży tych naturalnych praw i oczywistych prawd stały osoby, które nie mają szacunku dla ludzkiego życia, które wyśmiewają nasze wartości — poinformowali posłowie partii Zbigniewa Ziobry.

Przypomnijmy, że Magdalena Biejat z partii Razem objęła stanowisko szefowej komisji Polityki Społecznej i Rodziny. Kandydaturę posłanki poparło również Prawo i Sprawiedliwość. Największe kontrowersje budzą poglądy Biejat w temacie aborcji, na którą daje przyzwolenie. Jej stanowisko wywołało bunt wielu prawicowych środowisk, które nie zgadzają się na to, by pełniła tak odpowiedzialną funkcję.

źródło: facebook.com, dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj