Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Vera Jourova odniosła się do sytuacji w Polsce, która w jej ocenie jest oburzająca. Chodzi o tzw. strefy wolne od LGBT i dyskryminację osób homoseksualnych.

W opinii komisarz ds. praworządności regiony, które nie respektują praw mniejszości, będą musiały liczyć się z utratą unijnych funduszy. Urzędniczka odniosła się między innymi do 5 obszarów w południowo-wschodniej Polsce, ale bez wymienienia konkretnych nazw miejscowości lub samorządów.

— Nie możemy finansować projektów w miastach, które łamią podstawowe wartości takie jak równość obywateli, co jest zapisane nie tylko w unijnym prawie, ale i w polskiej konstytucji — stwierdziła Jourova, cytowana przez RMF.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Skomentowała również słowa Andrzeja Dudy, który porównał ideologię LGBT do komunizmu. Jak przyznała, „nie może uwierzyć, że takie rzeczy dzieją się w Unii Europejskiej”. Wypowiedź prezydenta Polski oceniła jako żenujące.

źródło: money.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 18 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Jacek Jaśkowiak wyśmiany przez internautów. "Nie ma to jak wymyślony przyjaciel. Zawsze cię wysłucha..."

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here