Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Klaudia Jachira to aktorka i satyryczka. Kandydowała do Sejmu z ramienia Koalicji Obywatelskiej i zdobyła upragniony mandat. Jachira dała się poznać dzięki publikowanym w internecie nagraniom, w których prześmiewała bieżące sytuacje polityczne oraz partię PiS.

Youtuberka słynąca z parówek smoleńskich oraz quizu ekshumacyjnego zamieściła kolejny filmik. Tym razem akcja miała miejsce pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Wystąpienie Jachiry dotyczyło tematu ponownego liczenia głosów do Senatu. Posłanka zapowiedziała, że karty do głosowania z pewnością trafią do garażu prezesa PiS, a ten użyje nowoczesnej kserokopiarki.

Parlamentarzystka zdradziła również, po co politykowi drugi garaż. W jej opinii to właśnie do niego miał trafić wrak. Tak się jednak nie stało z powodu błędu na poczcie”. Satyryczka naraziła się internautom. Jej słowa wywołały burzę w komentarzach, a ona sama została oceniona jako osoba niegodna zajmowanego stanowiska. Pojawił się nawet komentarz sugerujący, że kot Kaczyńskiego ma od niej wyższy iloraz inteligencji.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

 

 

źródło: facebook.com, planeta.pl 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here