Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska na konferencji prasowej w Sejmie wydała oświadczenie, w którym oficjalnie zrezygnowała z chęci ubiegania się o fotel prezydenta RP. Internauci stworzyli z tej okazji przeróbkę z grającym w tle utworem „Biała Flaga” zespołu Republika.

— Po pierwsze: jestem pewna, że za kilka tygodni będziemy mieli nowego prezydenta — mówiła Kidawa-Błońska. — Ta trudna sytuacja w naszym kraju, prawna, konstytucyjna się skończy. Po drugie: nie będę brała udziału w tych wyborach.

Frontmenka Platformy Obywatelskiej zaznaczyła, w Polsce są „dwa bezpieczniki”, które mogą zatrzymać złe działania dotyczące organizacji wyborów: jednym jest Senat, drugim „nasze samorządy”.

— Kiedy rządzący wpadli na szatański pomysł, żeby wybory robić w środku pandemii, (…) chcieli je zrobić niezgodnie z konstytucją, nie mogłam milczeć. Musiałam to głośno powiedzieć. Gdyby nie mój mocny głos i mówienie o bojkocie, wybory w maju pewnie by się odbyły. Teraz mamy szansę na wolne i demokratyczne wybory —podkreśliła Kidawa-Błońska.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Wiem, że ponoszę odpowiedzialność za to, co mówiłam. Spadki sondażowe spowodowane są tym, że Polacy nie wiedzieli, czy biorę udział w wyborach czy nie, ale dla mnie najważniejsze było ich zdrowie, bezpieczeństwo i to, żeby Polska ciągle była krajem demokratycznym, krajem w sercu Europy, krajem europejskim – mówiła Kidawa-Błońska.

— Zawsze będę mówiła prawdę nie licząc się z konsekwencjami, które mnie dotyczą, bo polityk musi być odważny, musi myśleć o ludziach i mieć odwagę mówić nawet najtrudniejsze rzeczy. Wierzę głęboko, że te wybory będą wygrane przez moją formację, bo nie chcę, żeby moje obciążenia przechodziły na całą partię. Ja tę odpowiedzialność biorę na siebie — oznajmiła Kidawa-Błońska.

Przeczytaj również: Mąż Małgorzaty Kidawy-Błońskiej przerywa milczenie: „W opozycji krążą plotki”

Zakończona😳 kampania /właściwie kompromitacja/ prezydencka Pani MKB nasuwa pytanie:- Czy Pani Małgorzata nadaje się do pełnienia obowiązków na stanowisku Wice Marszałka Sejmu??? 🤔🤔

Gepostet von Arek Pikuś am Freitag, 15. Mai 2020

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Biała flaga 😉

Gepostet von Arek Pikuś am Freitag, 15. Mai 2020

źródło: TVP Info

(Visited 10 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj