Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Małgorzata Kidawa-Błońska została kandydatką na prezydenta z ramienia KO. Wielu polityków i ekspertów podkreśla jej liczne wpadki słowne i brak przygotowania medialnego pomimo miłej powierzchowności. Wicemarszałek Sejmu dała się również poznać internautom, którzy śledzą każdy jej ruch na portalach społecznościowych.

Kidawa-Błońska w prawyborach partii pokonała prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i tym samym stała się faworytką ubiegającą o najważniejsze stanowisko w kraju. Wciąż jednak pozostają wątpliwości, czy polityk da sobie radę i czy nie zabraknie jej odpowiedniego doświadczenia.

Kidawa-Błońska była gościem Radia ZET i wśród świątecznych dekoracji rozmawiała o bieżących sprawach politycznych, tym o konieczności zmiany lidera w ugrupowaniu. Dziennikarka zapytała kandydatkę KO na prezydenta, czy czuje się na siłach, by w debacie pokonać Andrzeja Dudę.

— Tak, tak — szybko odparła wicemarszałek Sejmu.

— Jest Pani przekonana? — dopytywała się prowadząca program.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Tak, tak. Jeżeli potraktujemy wkład merytoryczny i opowieść o tym, co ja bym chciała, jestem tego przekonana — kontynuowała Kidawa-Błońska, nie bacząc na kolejną pomyłkę językową.

Wydaje się, że takie potknięcia Kidawy-Błońskiej najbardziej zniechęcają do jej kandydatury. Wiele osób zastanawia sięczy brak doświadczenia i płynności wypowiedzi nie będą stanowiły poważnej przeszkody dla przedstawicielki KO do objęcia urzędu prezydenta.

Gość programu odpowiedział również na pytanie, czy potrzebna jest zmiana lidera w ugrupowaniu.

— Potrzebna — przyznała Kidawa-Błońska. Dodała, że czeka na zamknięcie listy kandydatów, by móc określić, na kogo zagłosuje w wyborach w PO.

— Ja bym chciała, żebyśmy odważnie podeszli do spraw związanych z naszą partią, bo ja, kandydując w tych wyborach, chciałabym bardzo wiedzieć, że w partii jest mobilizacja, że mam wsparcie w zapleczu swojej partii, że będziemy razem działać — powiedziała wicemarszałek Sejmu.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter


źródło: tvp.info, twitter.com

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here