Małgorzata Kidawa-Błońska aktywnie udziela się w mediach i komentuje bieżące sprawy polityczne. Pokazuje również, jak bardzo interesuje się losem Polaków. Wicemarszałek Sejmu jest zdania, że rząd ukrywa prawdę o koronawirusie.

Z tego względu Kidawa-Błońska zwróciła się do samego premiera Morawieckiego, by ujawnił rzekomo zatajane informacje.

— Wzywam premiera Morawieckiego i rząd do ujawnienia prawdy o przypadkach koronawirusa w Polsce. Bezpieczeństwo Polek i Polaków jest najważniejsze — napisała kandydatka PO na prezydenta na Twitterze.

Niedawno Express Ilustrowany poinformował, że placówki w Łodzi dostały zakaz informowania na temat koronawirusa z powodu podejrzeń, że w jednym ze szpitali w tym mieście pojawiła się pierwsza osoba zarażona.

— W Łodzi wszystkie placówki poza Urzędem Wojewódzkim, a dokładnie rzecznikiem wojewody, mają bezwzględny zakaz informowania o koronawirusie — czytamy w artykule.

Ministerstwo Zdrowia wciąż utrzymuje, że w Polsce nie odnotowano żadnego przypadku zarażenia. Poniżej apel Kidawy-Błońskiej do premiera Morawieckiego i rządu.

źródło: nczas.com

(Visited 2 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Von der Leyen chwali naszych medyków na łamach francuskiej prasy: "Przykłady takiej solidarności to polscy lekarze, którzy jadą do Włoch"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here