Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Małgorzata Kidawa-Błońska bardzo poważnie podchodzi do walki o stanowisko prezydenta RP. Ostatnio postanowiła poćwiczyć wystąpienia publiczne i wystosowała wzniosłe orędzie do Polaków z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Polityk wezwała wszystkich do zgody narodowej.

— W tym szczególnym dniu powinniśmy zapomnieć o tym, co nas dzieli. Są sprawy, które powinny być zawsze ponad naszymi osobistymi ambicjami. Dla ojców naszej niepodległości nie miało znaczenia skąd do tej wolności przyszli, jaką opcję polityczną reprezentowali. Piłsudski, Paderewski, Dmowski, Witos i Daszyński. Dla nich wtedy znaczenie miało tylko jedno: wszyscy jesteśmy Polakami, wspaniałymi ludźmi i niezależnie czy żyjemy w mieście, czy na wsi, czy jesteśmy bogaci, czy biedni, starzy, czy młodzi, czy jesteśmy wierzący, czy nie, wszyscy jesteśmy Polakami i mamy prawo tu być — mówiła Małgorzata Kidawa-Błońska typowana do kandydowania w wyborach prezydenckich z ramienia PO.

Polityk dodała, że Polska potrzebuje przede wszystkim zgody i współpracy dla dobra naszego kraju.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Polska dzisiaj tak jak nigdy potrzebuje zgody narodowej i potrzebuje współpracy w każdym, powtarzam, w każdym zakątku naszego kraju. Za dużo jest dzisiaj zagrożenia na świecie i za dużo niepewności. Musimy wszyscy razem dbać o godność i dobro naszej ojczyzny — kontynuowała Kidawa-Błońska.

Oto nagranie, jakim podzieliła się kandydatka na urząd prezydenta.

101 lat temu Polska odzyskała Niepodległość. Ziściło się półtora wieku marzeń o wolnej Ojczyźnie. Dziś, pamiętając o przeszłości powinniśmy spoglądać w przyszłość i szukać wyłącznie tego co nas łączy, a nie dzieli. Zjednoczeni możemy zrobić wiele dobrego.🇵🇱

Gepostet von Małgorzata Kidawa-Błońska am Montag, 11. November 2019

źródło: telewizjarepublika.pl 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj