Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Wielu aktorów i celebrytów coraz częściej zabiera głos w sprawie bieżących wydarzeń politycznych. Tym razem swoim komentarzem podzieliła się Katarzyna Zielińska, która podczas rozmowy z Tomaszem Sekielskim stwierdziła, że zwyczajnie wstydzi się Polski.

— Nie mam już siły na złość. Jest mi wstyd, jest mi przykro, ponieważ jestem matką dwójki dzieci, nie wiem, jaką drogę wybiorą moi synowie, co będą robić, kim będą w życiu. Wierzę, w to, że będą mądrymi ludźmi, nieoceniającymi drugiego człowieka. Jak widzę, co się dzieje w kraju, to jest mi wstyd przed moimi wszystkimi przyjaciółmi z całego świata. Nie wiem, co trzeba zrobić, żeby być na językach całego świata. Tzn. wiem, bo to obserwuję — powiedziała Katarzyna Zielińska.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski: „O cholera…Ta wojna zacznie się od bomby”

Aktorka w mocnych słowach skrytykowała działania rządu i podkreśliła, że już dawno zabrakło mu przyzwoitości. Dodała, że nasz kraj jest systematycznie niszczony.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Mi zawsze w życiu towarzyszy hasło prof. Bartoszewskiego, że „warto być w życiu człowiekiem przyzwoitym” i po prostu naszemu rządowi dawno już tego zabrakło. Tutaj się zgadzam z Włodzimierzem Cimoszewiczem, że od 5 lat po prostu nasza Polska jest niszczona. Nie mogę powiedzieć, że to jest mój prezydent. Chciałabym, aby Polska za dwa tygodnie wygląda inaczej. Wydaje mi się, jak czasem wstaję rano, że to jest jakiś sen — kontynuowała Zielińska.

— Mam nadzieję, że następnym razem spotkamy się w lepszej rzeczywistości — zakończyła rozmowę w programie Onet Rano.

 

 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wpolityce.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 12 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Michnik namawia do bojkotu wyborów prezydenckich: "Nie wolno oddawać Polski łobuzom i oszustom"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here