Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła zatroszczyć się o los przyrody i napisała emocjonalny list do premiera Morawieckiego. Poruszyła w nim bardzo ważny w ostatnich dniach problem, który nie daje spokoju wielu ludziom.

Korwin-Piotrowska nie może przeboleć tego, że płonie Australia, tonie Indonezja, a wody zalewają Wenecję. Podkreśliła, że jeżeli nic się z tą sytuacją nie zrobi, spotka nas Apokalipsa.

— Panie Premierze, płonie Australia, tonie Indonezja, rekordowy poziom wody zalał Wenecję, topią się lodowce, płoną lasy Amazonii, u nas wycina się lasy, zabija zwierzęta, powietrze nie nadaje się do oddychania. Klimat się zmienia. Natura bierze odwet za lata bezmyślnej, bezrefleksyjnej eksploatacji człowieka. To tylko kilka faktów. Stoimy na krawędzi Apokalipsy, oglądamy w mediach obrazki rodem z filmu Mad Max, w którym ludzie przyszłości, żyjący na pustkowiach, strzelający do siebie jak do kaczek, zabijają się o wodę — napisała zaniepokojona dziennikarka.

— Tylko że to nie jest już film, który oglądamy w domowym zaciszu, to jest rzeczywistość 21 wieku. Życie przerosło film — dodała.

Prowadząca popularne programy dla kobiet zwróciła uwagę, że obecnie jesteśmy hamulcowym zmian w kontekście ochrony klimatu.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Panie Premierze, pan ma głos, ma decyzyjność, chce bardzo wierzyć, że ma pan uczucia, kocha swoich bliskich i myśli o dobru innych ludzi, o ich przyszłości. Niech pan zobaczy obrazki z Australii — kontynuowała Korwin-Piotrowska.

Dziennikarka, licząc na to, że premier Morawiecki cokolwiek zrobi z tym problemem, próbowała namówić go do podjęcia działań.

— Rewolucja zaczynają się oddolnie, a kropla drąży skałę. Nadzieja umiera też ostatnia. Róbmy coś — podkreśliła.

Felietonistka już wcześniej rozpoczęła akcję masowego wysyłania listów do Morawieckiego z prośbą o reakcję na zmiany klimatu. Na jej apel odpowiedziało wiele osób.

Przeczytaj również:  Olejnik w ostrych słowach krytykuje Kaczyńskiego: "Ciągle powołuje się pan na brata"

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wiadomosci.wp.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here