Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Wczoraj odbyła się debata prezydenta, w której uczestniczyli wszyscy kandydaci. W Internecie pojawiło się wiele śmiesznych nagrań oraz memów z politykami w roli głównej. Internauci stworzyli mem, w którym sprawdzili, jak ci wyglądaliby w wersji damskiej.

W debacie prezydenckiej wzięło udział jedenaście osób. Pytania niekiedy bawiły lub żenowały, ale każdy z kandydatów starał się na nie odpowiadać najlepiej, jak potrafi.

Po debacie internauci nie zawiedli i można było liczyć na ich poczucie humoru oraz kreatywność. Sieć zalały więc zabawne memy. Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski, Robert Biedroń, Krzysztof Bosak, Szymon Hołownia i Władysław Kosiniak-Kamysz to ci, którzy mogą liczyć na najwięcej uwagi ze strony internautów.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Zobacz również: CBOS: Andrzej Duda o włos od zwycięstwa w I turze wyborów

Na najnowszym memie każdemu z panów dorysowano dłuższe włosy i mocniej podkreślono oczy, by wyglądali jak kobiety. Każdej kandydatce” przypisano również specjalne cechy. W taki oto sposób Andrzej Duda stał się Andreą, która przewodniczy całej klasie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dylematy wyborcze XOXO gossip girl ???? tylko śmiech nas uratuje ???? 28.06.2020 ????Idź na wybory #gossipgirl #polishversion

Post udostępniony przez NAWOJKA CHAŁUPIŃSKA (@nawojka_chalupinska)

źródło: plotek.pl

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 74 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj