Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Jarosław Kaczyński przemawiał przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Prezes PiS mówił o wielu dobrych zmianach, które osiągnięto dzięki pracy jego ugrupowania. Podkreślił również, że 101 lat temu zmobilizowano wszystkie siły, co ostatecznie przyczyniło się do sukcesu.

— 101 lat temu, Połączone zostały dwie sprawy — myśl i czyn, bo myśl bez czynu i czyn bez myśli nie mają większego znaczenia. Właście to udało się wtedy połączyć i to przyniosło sukces — tłumaczył Kaczyński.

— Ten rok przyniósł nam dobre wieści, przyniósł dobrą decyzję społeczeństwa. Zmiana, którą wprowadzamy od 2015 roku — PiS i sojusznicy — może być kontynuowana. Mogą być kontynuowana przedsięwzięcia, które służą społeczeństwu i które odwołują się do idei, które były drogie wielu milionom Polaków — niepodległości i suwerenności — dodał lider partii rządzącej.

Jarosław Kaczyński podkreślił, że do zwycięstwa potrzebny jest czyn i mądre zaangażowanie. Dla przykładu wymienił kilka ważnych dla Polski postaci historycznych.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Istnieje konieczność spojrzenia na nasze zobowiązania w świetle podstawowej prawdy, że by zwyciężać, trzeba być gotowym do czynu, ale trzeba też różne sprawy przemyśleć. Trzeba wiedzieć co najpierw, a co potem. Trzeba zdawać sobie sprawę, jaka jest realna sytuacja. Trzeba umieć reagować. To wszystko umiał robić Piłsudski, w innym sensie umiał robić Roman Dmowski i inny ojcowie niepodległości.

Prezes PiS wyjaśnił, że trzeba trzymać się obranej drogi, bo przyczyni się ona do większego szczęścia Polski i Polaków.

— My też musimy iść tą drogą. Ta droga prowadzi do Polski lepszej, szczęśliwszej, liczącej się w Europie i na świecie. Tej drodze przeciwstawiają się tu w Polsce i na zewnątrz. Ta droga musi być przeprowadzana w sposób roztropny, rozumny, ale jednocześnie z pełną gotowością do czynu, z odwagą, tą samą odwagą, która kiedyś reprezentowali twórcy niepodległości. To jest to podstawowe przesłanie wszystkiego, co wiąże się z pamięcią o tym, co wydarzyło się w naszej ojczyźnie przed 100 laty — kontynuował polityk.

— Nasz naród ma historyczną misję — tą misją jest podtrzymanie tego wszystkiego, co jest fundamentem naszej chrześcijańskiej cywilizacji — podsumował Kaczyński i wraz z premierem Morawieckim złożył wieniec przed pomnikiem marszałka Piłsudskiego.

 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wpolityce.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here