Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Jolanta Kwaśniewska udzieliła szczerego wywiadu dla Radia ZET, w którym poruszyła bieżące tematy polityczne, a także sprawy rodzinne.

— To idiotycznie zabrzmi, ale mąż ma nietolerancję alkoholu. Nie powinien w ogóle pić żadnych alkoholi — wyznała Jolanta Kwaśniewska.

Odpowiedziała również na pytanie, jak reaguje na stale pojawiające się memy dotyczące jej męża.

— My z przyjemnością wypijamy z mężem po kieliszku wina. Przez bardzo długi czas jesteśmy wegetarianami. W ogóle nie pijemy żadnego alkoholu, nie jemy mięsa, wędlin. Prowadzimy zdrowy, bardzo higieniczny tryb życia — kontynuowała była pierwsza dama.

Kwaśniewska skomentowała sytuację, która miała miejsce w Charkowie w 1999 roku, kiedy to uchwycono na nagraniu będącego pod wpływem alkoholu Aleksandra Kwaśniewskiego. Polityk przebywając przy grobach polskich oficerów zamordowanych przez NKWD nie mógł ustać na równych nogach.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Ubolewam i strasznie jest mi przykro, że ta pierwsza sytuacja zdarzyła się w Charkowie. Panowie mieli zmowę milczenia. Mimo że naprawdę chciałam to wtedy rozkminić, wszyscy powiedzieli „nie, nic się takiego niedobrego nie działo” — dodała żona Kwaśniewskiego.

— Mąż miał wtedy taką przypadłość, biorąc przez długi czas antybiotyki i jakieś tam jeszcze leki, chyba sterydy. Panowie, lecąc do Charkowa, namówili męża do wypicia jakiegoś koniaku. Przy takiej długiej abstynencji efekt był taki, a nie inny — wyjaśniła była pierwsza dama.

 

 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

 

źródło: tvp.info, twitter.com

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 8 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Mieszkowski w "Wyborczej" nawołuje do buntu: "Jeżeli nie ma wolnych wyborów, zostaje rewolucja"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here