Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Na inauguracyjnym posiedzeniu Sejmu IX kadencji przemawiał Andrzej Duda. Prezydent życzył posłom, by osiągnęli swoje cele i zrealizowali marzenia. Posłanka Joanna Mucha skrytykowała postawę polityka na Twitterze i podkreśliła, że jego słowa były mało porywające.

— Przemówienie Prezydenta Dudy pozbawione jakiejkolwiek treści. Skonstruowane według zasady: co ślina na język przyniesie — napisała na Twitterze Joanna Mucha.

— Pomyliło się Prezydentowi orędzie z pogaduszkami u znajomych — dodała z wyrzutem na końcu swojego wpisu.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Chciałbym, żeby ocena pracy wysokiej Izby w polskim społeczeństwie rosła, to jest bardzo ważne, żeby ludzie o Sejmie i o posłach mówili dobrze — mówił Andrzej Duda.

— Polska jest jedna i proszę, żebyście państwo zawsze o tym pamiętali. Chciałbym, żebyście państwo teraz, na rozpoczęcie tej kadencji, na początek podali sobie rękę. Po prostu, tak zwyczajnie, jak ci, którzy spotykają się po to, żeby toczyć debatę o bardzo ważnych sprawach i umieją usiąść i spokojnie dyskutować, po to, żeby się spotkać i rozejść w pokoju i w przyjaźni. Mimo wszystkich różnic i podziałów — kontynuował Prezydent RP.

Polityk podszedł również do parlamentarzystów, którzy siedzieli w pierwszym rzędzie ław poselskich, i podał im rękę, apelując o zgodę. Całe wystąpienie miało podniosą atmosferę.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: telewizjarepublika.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj