Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Europoseł PiS Joachim Brudziński skomentował zakończenie kadencji przez Donalda Tuska. Były polski premier nie będzie już pełnił funkcji szefa Rady Europejskiej, co zdaniem polityka jest prawdziwą ulgą dla wszystkich.

— Dzisiaj możemy powiedzieć, że wszyscy w Europie mają powody do tego, aby odetchnąć z ulgą, że Donald Tusk wraca do tego, co lubi najbardziej, czyli do haratania w gałę. Niech się tym zajmie. Kondycja fizyczna jest bardzo ważna, propagowanie zdrowego stylu życia poprzez uprawianie sportu jest bardzo ważne — powiedział Joachim Brudziński.

Polityk wezwał Tuska, by ten „zostawił w spokoju Europę i Polskę”.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Co nam przychodzi na myśl? Przede wszystkim rzecz niespotykana w dziejach Unii Europejskiej, a więc brexit. Za te negocjacje, które miały umożliwić, pozostanie Wielkiej Brytanii w UE, odpowiadał Donald Tusk. Z jakim skutkiem? Ano takim, że Brytyjczycy w referendum opowiedzieli się przeciwko pozostaniu we Wspólnocie, co Tusk skwitował stwierdzeniem, że „będą się w piekle smażyć” — tłumaczył były szef MSWiA.

Brudziński poruszył również temat kryzysu migracyjnego, na który Tusk nie zareagował właściwie. Zamiast tego wspierał kanclerz Merkel w jej działaniach wspierających masowe migracje.

— Inna sprawa to tzw. kryzys migracyjny 2015 roku, ten niekontrolowany napływ nielegalnych migrantów, a nie uchodźców, do Polski. Co robi Donald Tusk? Wspiera kanclerz Angelę Merkel, bo to Niemcy byli tego inicjatorami. Były polski premier pod adresem polskiego rządu wystosowuje groźby odebrania środków unijnych — kontynuował Joachim Brudziński.

źródło: rp.pl 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj