Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Trwa Światowe Forum Holokaustu w Jerozolimie. Podczas uroczystości, w kontekście narastającego na świecie antysemityzmu wyświetlono nagranie, na którym pokazano Marsz Niepodległości.

Podczas Światowego Forum Holokaustu odbywającego się w Jerozolimie wyświetlono film, w którym pokazano Marsz Niepodległości. Klip dotyczył współczesnego antysemityzmu. Kompilacja nagrań, poza ekscesami ugrupowań jawnie neonazistowskich obecnych w Europie Zachodniej zawierała także fragmenty z dorocznej imprezy organizowanej przez polskie środowiska patriotyczne 11 listopada.

Uczestnicy Światowego Forum Holokaustu oglądali m.in zdewastowane nagrobki na żydowskich cmentarzach oraz sympatyków neonazistowskich organizacji, odwołujących się do idei Adolfa Hitlera. Sporą część filmu zdominowały zdjęcia z Polski. Widać było na nich morze biało-czerwonych flag oraz baner „Młodzieży Wszechpolskiej. 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Klip przypomniał także o niesławnym spaleniu „kukły Żyda” na wrocławskim rynku przez Piotra Rybaka. Kontrowersyjny film ukazujący Polskę w negatywnym, ostrzegawczym kontekście wywołał burzę w Internecie. 

Przeczytaj również: Netanjahu: „Możemy zobaczyć reżim oparty na antysemityzmie”

źródło: Twitter

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Cejrowski kontra PiS. "Dlaczego nie podzielą trzynastki na dwanaście i nie dołożą stówki..."

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here