Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Jarosław Sellin rozmawiał w „Salonie politycznym Trójki” na temat wyborów prezydenckich. Podkreślił, że decyzja o kandydowaniu należy do samego prezydenta i zostanie ogłoszona na początku roku.

— Dotychczasowe zwycięstwa wyborcze chcemy zwieńczyć zwycięstwem w wyborach prezydenckich. Naszym kandydatem jest Andrzej Duda — powiedział Sellin.

Polityk Prawa i Sprawiedliwości szczerze wątpi w to, że Donald Tusk w ogóle wystartuje. Dodał, że były premier jest wyjątkowo toksyczny i zainfekował polską politykę złymi emocjami.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Donald Tusk jest dość toksycznym politykiem. Od czasu swojej klęski prezydenckiej w 2005 roku w konfrontacji z Lechem Kaczyńskim, zainfekował polską politykę złymi emocjami. Dziś pojawiły się informacje, że Donald Tusk zamówił prywatnie sondaż, który miałby sprawdzić jego szanse i nie wyszło to najlepiej dla niego, jeśli chodzi o konfrontację z Andrzejem Dudą — tłumaczył wiceminister kultury.

Sellin wypowiedział się także na temat książki, którą już wkrótce ma opublikować Donald Tusk. Podsumował, że ten tytuł nie koresponduje z jego działaniami.

— Nie bardzo wierzę, że Donald Tusk w każdej sprawie się szczerze wypowiadał — ocenił polityk PiS.

— Te wszystkie złe zjawiska, które pojawiły się w polskiej polityce, złe emocje, przemysł pogardy, stworzenie takich ruchów, jak Ruch Palikota, to wszystko jego dzieło — mówił Jarosław Sellin o byłym premierze.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wpolityce.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 3 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj