Jeden z internautów zaprezentował kompilację wpadek kandydatki Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Jak wypadła?

— Pani spot wyborczy jest już w sieci — oznajmił internauta, gdy skończył swoje dzieło. Nagranie zestawił z fragmentami kultowego filmu Kiler”.

Filmik zebrał wiele komentarzy i szybko stał się hitem w sieci.

Jak obecnie wygląda sytuacja wicemarszałek Sejmu na dwa miesiące przed wyborami? Wszystkie najnowsze sondaże potwierdzają, że to Andrzej Duda jest niekwestionowanym liderem. Urzędujący prezydent ma znaczną przewagę nad innymi kandydatami.

Według sondażu Social Changes dla portalu wpolityce.pl chce na niego zagłosować 42 proc. respondentów. Drugie miejsce niezmiennie zajmuje Małgorzata Kidawa-Błońska z wynikiem 24 proc. Wskazuje to na stagnację, ponieważ taki sam procent ankietowanych wybrał ją poprzednim razem. Na trzecim miejscu uplasował się Robert Biedroń. Na kandydata Lewicy chce głosować obecnie 11 proc. badanych, co oznacza wzrost o 1 pkt. proc.

Na kolejnych miejscach znaleźli się Władysław Kosiniak-Kamysz oraz Szymon Hołownia — obaj z 9 proc. wynikiem. Lider PSL-u zyskał natomiast 2 pkt. proc. w porównaniu z poprzednim sondażem. Na ostatnim miejscu znalazł się Krzysztof Bosak, który niezmiennie ma 5 proc. poparcia.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 4 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Partner Rabieja Michał Cessanis odebrał paszport i skarży się na państwo polskie. Twierdzi, że narzuca mu się światopogląd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here