Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Katarzyna Lubnauer odniosła się do 80 ton sprzętu medycznego, który Polska otrzymała we wtorek z Chin. Doktor nauk matematycznych stwierdziła, iż taka ilość maseczek oraz kombinezonów zmieściłaby się w trzech TIR-ach.

Lubnauer wdała się w polemikę z internautami, którzy usiłowali wytłumaczyć byłej szefowej Nowoczesnej, że w tym przypadku chodzi o zajmowaną powierzchnię paczek, a nie o relatywnie niską wagę olbrzymiej ilości sprzętu.

80 ton, to mniej niż 3 tiry. Czy, każdy transport z polskich firm produkujących już teraz maseczki i inne środki, PMM też będzie witał z taką pompą? Wygląda to jak kronika PRL o statkach z cytrusami stojącymi na redzie portu przed świętami — napisała na Twitterze posłanka Koalicji Obywatelskiej.

Na wpis posłanki prędko zareagowali użytkownicy mediów społecznościowych. Zwykli internauci podjęli próbę wyprowadzenia z błędu doktor nauk matematycznych z Nowoczesnej:

Ależ kompromitacja matematyczki! Proszę policzyć objętość 80 ton wody i 80 ton bawełny z wiskozą. Tak to jest gdy przekaz dnia wygrywa z logiką i rozumem.

Mnie też krew zalewa jak to czytam. Może czas rozpocząć akcje edukacyjną. TIR to skrót od fr. Transport International Routier czyli Międzynarodowy Transport Drogowy. Czyli „TIR-em” może być nawet Fiat Ducato. O ile ta pani wie co to jest.

— 1m3 tłucznia to 1700kg; mokrego żwiru ok. 2000kg,  piasku suchego 1520 kg ,piasku mokrego 1640 kg, ale kubik styropianu tylko 30kg. Transport 7 mln maseczek, kilkaset tys przyłbic + kilkaset tys kombinezonów ma masę 80 Mg i obj Antonowa. Proste z wyjątkiem matematyczki z opozycji.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Nie ośmiesza się. To podprogowy przekaz: gdyby ten transport z Chin przywiózł Władek Frasyniuk swoimi tirami, wtedy byłoby sPOKO.

Przeczytaj również: „Jeszcze miesiąc temu nie sądziłem, że coś takiego powiem”. Maciej Stuhr zaskakująco o Andrzeju Dudzie

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: Tysol

(Visited 8 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj