Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Niezależny kandydat na prezydenta Szymon Hołownia wypowiedział się na temat zaplanowanych na 10 maja wyborów prezydenckich. Były prezenter telewizyjny nie krył swojego rozczarowania obecnym stanem rzeczy.

— Oczywistym jest, że nie uda się skompletować 200 tys. członków obwodowych komisji wyborczych oraz zmusić samorządowców do organizacji głosowania — powiedział Szymon Hołownia.

Podczas wywiadu w programie „Newsroom” Wirtualnej Polski dodał, że kampania prezydencka właściwie się w Polsce nie odbywa.

— Nie można jej prowadzić, nie jest możliwa organizacja spotkań kandydatów z wyborcami — oświadczył publicysta.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Kandydat na prezydenta wyjaśnił, że nawet gdyby wybory majowe doszły do skutku, to przez epidemię koronawirusa nie mogłyby się odbyć „normalnie”. Chociażby prowadzenie procesów w trybie wyborczym byłoby utrudnione.

Hołownia jest zdania, że tak naprawdę to Andrzej Duda jest faworyzowany i korzysta na obecnej sytuacji w Polsce.

— Funkcja, którą teraz sprawuje, pozwala mu poruszać się po kraju. Nie wiem, czy to jest rozsądne, to jest sankcjonowanie fikcji — mówił.

Były prowadzący „Mam Talent” stwierdził, że na miejscu PiS i Andrzeja Dudy zadałby sobie szczerze pytanie, jaki sens ma przeprowadzenie tych wyborów w obliczu pandemii i czy jest to uczciwe.

— Nawet jeżeli oni mieliby je wygrać w pierwszej turze, przy 10 proc. frekwencji i narażeniu życia, jakie się szykuje, to czy będzie to możliwe do uzasadnienia w kategoriach etycznych z perspektywy historii. Wydaje mi się, że nie — ocenił Hołownia.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wpolityce.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj