Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Grzegorz Braun słynie ze swoich kontrowersyjnych i dosadnych wypowiedzi. Poseł Konfederacji był gościem specjalnego noworocznego odcinka programu „Minęła 20” w TVP Info. Zgromadzeni w studio goście rozmawiali o ostatnich zamieszkach w Paryżu oraz bieżących wydarzeniach politycznych. Sylwester we Francji był w tym roku wybuchowy, ale nie były to jedynie radosne wystrzały fajerwerków.

Grzegorz Braun szybko wytłumaczył gościom z innych partii politycznych, jaka jest przyczyna tego stanu rzeczy.

— Zdziczenie obyczajów — powiedział poseł Konfederacji.

Reżyser odniósł się do protestów we Francji, które wybuchły po zapowiedzi rządu o podniesieniu wieku emerytalnego z wieku 62 do 64 lat.

— Tym się kończy socjal. Tym się kończy wpuszczanie ludzkości w socjalistyczny kanał. Tym się kończy łatanie budżetu poprzez podnoszenie podatków, obietnice na dłuższą metę niemożliwe do pokrycia — tłumaczył polityk.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Ponadto mówił o poprawności politycznej i zalewie fali imigrantów, którzy przyczynili się do zniszczenia kultury i panujących zasad. W efekcie Francja staje się coraz bardziej bezradna.

— Jeśli towarzyszy temu jeszcze w otulinie propagandy poprawności politycznej, multi-kulti, masowy import uchodźców-nachodźców, którzy nie mają i nie chcą mieć nic wspólnego z naszym pionem i korzeniem cywilizacyjnym, to kończy się to zamętem i autodestrukcją państwa — dodał publicysta.

Braun podkreślił, że Polska na tle tego chaosu wciąż jest ostoją spokoju, o który trzeba dbać.

— Na tym tle widzimy, jak wiele jeszcze w Polsce jest do stracenia. Jesteśmy nadal oazą normalności, spokoju. No cóż, kiedy socjal i tu zagraża, kiedy komuna wznosi hasła rewolucji pod sztandarem już nie koniecznie czerwonym z sierpem i młotem, ale pod sztandarem tęczowym, zielonym. Ta rewolucja i do nas dociera, i temu państwo polskie powinno się wyraźnie przeciwstawić — mówił poseł.

 

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: nczas.com

(Visited 6 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj