Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Lider Porozumienia Jarosław Gowin udostępnił na swoim Twitterze grafikę, którą odczytano jako nawiązanie do przekazu telewizji TVN24. Stacja najpierw krytykowała obóz rządzący za dążenie do realizacji wyborów prezydenckich, teraz jednak diametralnie zmieniła narrację.

To tak a propos reakcji pewnej stacji telewizyjnej… — napisał Jarosław Gowin w komentarzu do udostępnionej przez siebie grafiki. Chodziło o przekaz stacji TVN24, której dziennikarze retorycznie pytali, czy wspólna decyzja PiS oraz Porozumienia o przełożeniu wyborów jest właściwa.

W środowy wieczór po debacie telewizyjnej z udziałem wszystkich dziesięciu kandydatów Jarosław Kaczyński i Gowin osiągnęli kompromis w sprawie wyborów prezydenckich. Tych nie będzie w maju, bo jak założyli liderzy obozu rządzącego, Sąd Najwyższy zdecyduje o ich nieważności. Tym samym marszałek Sejmu Elżbieta Witek rozpisze kolejny termin.

W porannym czwartkowym głosowaniu PiS wraz z Porozumieniem odrzuciły uchwałę Senatu i zagłosowały za przeprowadzeniem wyborów korespondencyjnych. Prezes Porozumienia i były wicepremier poinformował też, że w przyszłym tygodniu przygotowana zostanie kompleksowa nowelizacja ustawy o ich przeprowadzeniu.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Przeczytaj również: Nocny wyścig ulicami Warszawy. Ścigali się… Bosak i Kosiniak-Kamysz. „Nie wiem czy ma większy silnik, ale ucieka”

https://twitter.com/Immanuela_Kant/status/1258358358316384256

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: Do Rzeczy

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 9 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Awantura w Polsat News. Rozwścieczony Rozenek do posła PiS: "Powinien pan dostać w twarz za to!"

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here