Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Władysław Kosiniak-Kamysz w ostatnich dniach odwiedził Białą Podlaską. Lider PSL nie spodziewał się jednak, że na jego wiecu wyborczym zawita niespodziewany „gość”, który w dość oryginalny sposób wyrazi swoje uznanie dla polityka.

Kosiniak-Kamysz podkreślił, że swój program zaprezentował już w lutym, a koncentrował się on na dialogu z obywatelami. Dodał, że podjął decyzję o kandydowaniu, ale nie traktuje tego „jako opcji rezerwowej, ani zmiennika wchodzącego na ostatnie pięć minut”. Nie jest również „wyznaczony przez jakiegoś prezesa”.

— Jestem w tym wyścigu od dawna, bo traktuję Polskę i Polaków poważnie. Uważam, że bycie już samym kandydatem na prezydenta RP jest wielkim zaszczytem, wyróżnieniem i wielką odpowiedzialnością — powiedział lider ludowców.

Szef PSL zaznaczył, że do kandydowania „albo się podchodzi poważnie, przedstawia się program i ma się swoje założenia, wie, w którą stronę chce się iść i jakie wartości się chce reprezentować, bronić i na jakich budować, albo tylko i wyłącznie jest się produktem PR-owym, promowanym przez jedną albo drugą telewizję, ale nie ma ani programu, ani kierunku działania, bo zostało się wrzuconym na głęboką wodę po to, tylko żeby chronić czyjeś interesy albo interes jakiejś formacji politycznej” .

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Zobacz również: Kosiniak-Kamysz do Trzaskowskiego: Rafał, chodź na solo

W ocenie polityka są kandydaci „promowani od świtu do nocy, którzy nie mają nawet jednego punktu programowego na swojej stronie internetowej.

— A wszystko, co mówią o programie, to kopiują ode mnie — skwitował Kosiniak-Kamysz.

W pewnej chwili przydarzyło się coś niespodziewanego. Na scenę wbiegł młody mężczyzna w samej bieliźnie i przebiegł tuż przed zgromadzonymi, krzycząc: „Władysław, do boju!”.

— Pozdrawiamy też kolegę! — zawołał polityk.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: wiadomosci.onet.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

Przeczytaj również:  Andrzej Duda z coraz większą przewagą? PKW podała wyniki z blisko 90 proc. obwodów do głosowania
(Visited 4 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here