Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Film Sylwestra Latkowskiego i jego przemowa po premierze na antenie TVP wywołały prawdziwą medialną burzę. Mecenas Roman Giertych postanowił odnieść się do całej sprawy i skomentował ją w mocnym tonie. Premiera filmu Latkowskiego o pedofilii odbyła się w środę 20 maja.

Śledzimy w nim sprawę „łowców nastolatek”, a głównym wątkiem jest sprawa „Krystka, który często bywał w Zatoce i dopuszczał się przestępstw na nieletnich. Jedną z nich była zgwałcona 14-latka, która w wyniku tragicznych doświadczeń popełniła samobójstwo. Mężczyzna odpowiedzialny za to przestępstwo do tej pory nie poniósł kary. W filmie pojawiło się wielu celebrytów, którzy bywali w Zatoce Sztuki i wstawiali się za nią, gdy wybuchł skandal.

Zobacz również: Giertych ponownie straszy Polaków: PiS będzie manipulować liczbą zakażeń

Chodzi o Kubę Wojewódzkiego, Radosława Majdana, Borysa Szyca, Natalię Siwiec, Jarosława Bieniuka, Adama Darskiego i innych. Reżyser zarzucił tym osobom, że nie miały pojęcia o pedofilskich wydarzeniach w Zatoce Sztuki. Do całej sprawy odniósł się Roman Giertych, który nie przebierał w słowach na Twitterze.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

— Obejrzałem film Latkowskiego. Mimo mojego sceptycyzmu wobec tego redaktora film jest poważnym i mocnym oskarżeniem prokuratury w Trójmieście za czasów Seremeta i obecnych — wskazał Giertych.

Mecenas skomentował także zachowanie „gwiazd, które pojawiały się w Zatoce Sztuki.

— Wielu celebrytom powinno być wstyd za obecność w szemranych miejscach — zauważył.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

źródło: dorzeczy.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

(Visited 5 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj