Tu wyladuje reklama before the post POSTS

Ula Chowaniec to feministyczna blogerka, która stara się promować otyłość. Nie tylko uważa, że nadwaga nie jest niczym złym, ale również nazywa osoby szczupłe uprzywilejowanymi.

Ada Kostarkiewicz regularnie nagrywa podcasty. W jednym z najnowszych odcinków jej gościem była Ula Chowaniec, która zajmuje się promowaniem postaw „ciałopozytywnych”. Panie rozmawiały między innymi na temat tego, dlaczego większa waga nie jest zła.

Czytaj także: Absurdalna sytuacja na granicy polsko-niemieckiej. „Dyskryminacja Polaków”

W pewnym momencie rozmowy pojawiło się nawet stwierdzenie, że same memy o tyciu w trakcie kwarantanny są złe, ponieważ są „fatfobią”. W innej wypowiedzi Chowaniec przyznała, że nie ma niczego złego w dodatkowych pięciu kilogramach.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Nagranie stało się popularne w serwisie Wykop. Internauci zaznaczyli, że te feministka już wcześniej zasłynęła z wypowiedzi, w której przekonywała, że osoby otyłe nie chorują częściej przez nadwagę samą w sobie, ale przez to, że lekarze są „fatfobami”, więc boją się one wizyt w poradniach lekarskich. Z usług medyków korzystają, dopiero gdy ich stan jest naprawdę zły.

Czytaj także: Typowe USA: Uczestnicy marszu przeciw przemocy pobili się z uczestnikami marszu przeciw brutalności

Warto nadmienić, że według statystyk z otyłością boryka się około dwóch miliardów ludzi. Co więcej, z powodu nadwagi rocznie umiera trzy miliony osób. Dlatego, jak przekonują Internauci, tego typu „ciałopozytywne” wystąpienia mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Tu wyladuje reklama w okolicy post adinserter

Ciało w czasie zarazy

Radio Zaraza powraca! W tym odcinku będę rozmawiać z Ulą Chowaniec, autorką bloga Galanta Lala, ekspertką w sprawach body positivity. Porozmawiamy o tym, czy śmieszki i memy o tyciu na kwarantannie są okej. I o tym, czy ciałopozytywność jest w ogóle o kochaniu samej/samego siebie, czy nie. Przygotujcie się na solidną dawkę wiedzy i nie omieszkajcie zadawać pytań w komentarzach.

Gepostet von Rzeczovnik by Ada T. Kosterkiewicz am Sonntag, 5. Juli 2020

źródło: facebook.com, wykop.pl

Tu wyladuje reklama after post POSTS

Przeczytaj również:  Kamil Durczok hardo do policji: "A wy, matoły, nas łapcie". Odpowiedzieli mu internauci: "Nie rozjedź nikogo w lesie"
(Visited 7 times, 1 visits today)

Tu wyladuje reklama w okolicy post PO zawartości Adinserter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here